Jdi na obsah Jdi na menu
 


V letošním ročníku se nám daří držet laťku v počtu závodníků pěkně vysoko. Průměrně dvacet a více závodníků je uctihodná sumička.

Je to taková porce, že organizace zabírá stále více času a energie. Přesto je nutné věřit, že to zvládneme. Teda v rámci společného úsilí.

V tomto směru je nutné vyzvednout aktivitu Tondy Kleinera, který dodává rozhodčí na naše disciplíny a zatím se mu excelentně daří. Věřím, že tomu bude i nadále, přesto, že se i on chce věnovat hlavně závodění.

Trošičku se nám nedaří zvýšit účast u hezčích poloviček našeho startovního pole, ale i zde věřím, že výsledek přijde. Není třeba se nějak znepokojovat.

Rozrůstáme se nejenom početně, ale řečeno odborně i geograficky. Náš víceboj zasáhl i okolí naší obce a tak zřejmě nebude dlouho trvat a trofej připadně někomu jaksi odjinud.

 

Doufám, že i to zvládneme.

 

Hezký den.

 

P.S. klidně budu sportujícím dinosaurem i když třeba jen sportovcem rekreačním.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Neboj

(stoker, 12. 2. 2010 12:00)

Neboj, přijdou soutěže, kde i Dražickejm dojde a dojde tak i na jiné naplaveniny. Soutěž je dlouhá, náročná a nebývá nouze o překvapení.

Geograficke rozsirovani

(Kědul, 12. 2. 2010 9:33)

Ja si tedy myslim, ze (receno odborne) tzv. NAPLAVENINY - hlavne ty Drazickovsky by se meli v zavodech drzet trochu zpatky a dat tak vice prostoru i ostatnim zavodnikum. Timto bych chtel vyzvednout pristup naplavenin z Horek a Libejic, z kterych by si ostatni naplavy meli vzit priklad !