Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bohužel musím oznámit, že přes velikou snahu obou stran se nepodařilo najít společný termín pro společný závod s našimi přáteli z Brna.

Všichni Vás moc pozdravují a věří, že naše závody osvěží na nějakém jiném závodě.

 

Náhledy fotografií ze složky kolo

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poslední měřený trenink

(stoker, 2. 4. 2010 17:59)

Tak přátelé, opravdu poslední ostrý, o samotě, proti lehkému větru v čase 19:58, je mi jasný, že mladý jsou mladý a rychlý, já jen, že se budu snažit jim to trochu ztížit! Sportu zdar a cyklistice zvláště!

to není výtka

(stoker, 1. 4. 2010 22:17)

My to nemysleli jako výtku, jen zpestření,pochopitelně kolo je v poho a termín bude vždy někomu vadit, to je mormální. Natrénováno je, tak ať se mladý ukážou v jakémkoliv počasí.

jak na to?

(SPOSCEO, 1. 4. 2010 21:29)

Tak jsem za termín závodu dostal několik pochval, že lez takhle využít víkend s rodinou a ještě si večer skočit na víceboj, ale tak yjsem byl osočen, že někoho trvale diskriminuji.
Opravdu přátelé tomu tak není. Prostě čím více se snažím vyhovět a beru ohledy tím více dostávám za uši.....jak myslíte že to asi dopadne???

Kola???

(stoker, 1. 4. 2010 20:09)

Teď jsem mluvil s Luďkem a říkali jsme si což takhle raději, při pohledu z okna, zopáknout běžky!!! Ještě jsme je nezaletnili.

olympijsky zavod

(Ludek, 31. 3. 2010 8:33)

Je to skoda! Prilezitost zazavodit si s olympionikem se nenabizi kazdy den. Ten zavod by dostal urcite jinou, specifickou atmosferu a pro favority by se asi nevyvijel zcela podle planu!