Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dnešní závod překonal vše v co organizátoři a účastníci doufali. Pravda, bylo extrémní počasí, pravda byly extrémní podmínky, které se podařilo zvládnout díky Dořimu a jeho pluhu, který pak vytvořil skvělou trať. A, a závodníci, přátelé devatenáct mužů a sedm žen na trati, spousta diváků kolem, co víc si přát. Tento závod byl dle mého soudu jeden z vrcholů soutěže. A to jsme teprve na začátku. Přišli noví borci, opravdu zdatní, triatlonisti téměř na vrcholné úrovni (však to na trati bylo hned vidět), oživili víceboj a právem se okamžitě vyšvihli na první místo (Luděk Kraus). Borců bylo však na trati dvacet sedm, boje líté, diváci úžasní. A ještě jedna věc, rozhodčí, tak to je, přátelé, kapitola sama pro sebe. Pánové, díky vám, bez vás by tento závod nebyl závodem, jakým byl. Odpolední posezení v Bobincentru na hrázi, kde se scházíme každý pátek a větráme svá roucha po náročném týdnu, to byla třešnička na dortu a polévka kohoutí, dárek navíc, a a potom vyhlášení vítězů, prostě ves Slapy žije, ať se někomu líbí, či ne! My žijeme a náš víceboj též a hele „Novináři“, je to asi blbý, už čtvrtý rok, máš smůlu a je nás víc a víc, marně jsem Tě hledal na startu, ale chápu, od klávesnice se to kecá a na trati to prostě bolí, ale ta slast v cíli!? Ve finále ani není ani tak důležité kolikátý jsi byl, ale ta účast, to je to oč nám běží. Přátelé díky vám vše za účast organizátorům též a sportu zdar a víceboji zvlášť.

Stoker

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Doplnění

(stoker, 24. 1. 2010 12:50)

Možná by se ještě slušelo dodat ke chvále rozhodčích, že se jednalo o Milana Čerta Černého, Vaška Švece, Vaška Švece staršího a Pepu Kalaše, které pozval Toníček Kleiner. Tak ještě jednou dík.

ÚROVEŇ ZÁVODU

(SPOSCEO, 19. 1. 2010 6:28)

Organizátor má radost s každého závodníka neb si myslí, že každý kdo přijde a zapojí se zvedne úroveň závodu. Každý účastník je totiž pro někoho soupeř. Vím, že hodměnu máme pouze pro vítěze a o ostatních místech říkáme, že končí na smetišti dějin ale vítězové jsou stejně všichni co přijdou. Hezký den.

díky

(stoker, 18. 1. 2010 16:29)

Asi máš pravdu, to je holt ta euforie z příchodu nového zádníka, ale v každém případě je to borec, který pozdvihl úroveň závodu. Neberu to jako kritiku, ale spíše věcnou připomínku. Je dobré, když se objeví kvalitní reakce na naše závody.

Oprava tiskové chyby

(Kědul Suark, 18. 1. 2010 10:36)

Náročná a dobře připravená trať závodu, skvělá organizace, profesionální rozhodčí a parta nadšenců!!
Dost dobrý!
Ale na jednom místě bych chtěl Stokerovu výbornou reportáž poopravit: U výše zmiňovaného "téměř vrcholového skorotriatlonisty" by to slůvko TÉMĚŘ mělo být napsáno asi tak nejméně desetkrát!! (možná i patnáctkrát?? )
Slapskému víceboji zdar.
Kědul